Печать на кружках логотипов

Нанесение на кружки изображений и логотипов.Кружки з логотипом це відмінний приклад того, як рекламний сувенір може бути корисний і в звичайному житті. Кружки з логотипами ми виготовляємо на власній виробничій базі і контролюємо всі процеси, щоб домогтися відмінної якості нанесення на кружки.

Замовити кружки з логотипами в компанії Наш градь це правильне рішення. У нашій компанії дійсно великий склад посуду під логотип за найпривабливішими в Росії цінами. Якщо Ви замовляєте друк логотипу у нас на гуртках, то Ви можете отримати додаткові знижки на посуд. Ми розрахуємо Вам вартість посуду (при нашому нанесенні на посуд) по самим мінімально можливими цінами.

У компанії Наш градь Ви зможете замовити гуртки з логотипом, практично у всіх відомих техніках нанесення на посуд, деякі з них в Росії робимо тільки ми:

    
що виявляється гуртка Хамелеон
   
Кружки з термодруком
    
деколь по кераміці і по склу
    
сублімаційні гуртки і тарілки
    
офарблюємо гуртки в потрібні Вам кольору
    
друкуємо світяться логотипи і зображення на кружках

У нашій компанії існують і додаткові знижки на нанесення, при замовленні кухлів з логотипами на нашій посуді з отриманням замовлення протягом 30 днів з моменту розміщення замовлення. Знижка може досягати 15% від вартості нанесення на кружки.

Всі види нанесення ми робимо самі і добиваємося високої якості нанесення на посуд.

Вам не потрібно більше шукати по Киеве і країні склад, на якому Ви зможете вибрати посуд - у нас дійсно великий вибір посуду, призначеної саме для нанесення логотипу.


Нанесення на чашки і кружки
Гуртки та чашки з логотипом
Вам не потрібно витрачати і гроші і час на перевезення куплених кухлів від місця покупки до місця, де Вам будуть робити нанесення логотипів і зображень на кружки. У Вас не буде витрат і на покупку додаткової посуду на «прилаладнання», яка може досягти від 1 до 5% купленої посуду.

Додайте до цього знижки, як на самі гуртки, так і на нанесення на них і те, що гуртки з логотипами будуть робити Вам справжні професіонали.

Працюйте з нами! Надішліть нам запит!Создан 21 янв 2017Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100