Печать на чашках

Чистий посуд під нанесення зображення.
 

На наших складах в Киев  завжди можна побачити великий асортимент чистого посуду під нанесення, а також гуртки, попільнички, тарілки на продаж. Основними позиціями в списку товарів є:


- Керамічні кухлі під нанесення логотипу різних форм і ємностей;

- Скляні кухлі і келихи з прозорого, кольорового і матованого скла;

- Скляні, керамічні та пластикові попільнички різних кольорів;

- Порцелянові тарілки чисті або з орнаментом;

- Чайні та кавові пари порцелянові, керамічні і скляні;

- Керамічні та порцелянові сервізи на 2-6 персон.


Плюс до посуду у нас можна замовити більш десяти видів упаковки до гурткам, попільничка, тарілках або зробити нову упаковку за індивідуальним дизайном. Для подарункових тарілок ми підберемо настінні власники або ж настільні підставки.

Скляні гуртки і попільнички поставляються з Тайваню, керамічні кружки і попільнички разом з посудом з фарфору - з Китаю.


Формування вартості поставки і умови поставки чистого посуду.


- Вартість чистого посуду визначається виходячи з того, що посуд поставляється зі складу в Москві, складається з виробів 1-2 сорту (за ГОСТом російському) без перебирання по сортам. Всі наші гуртки і тарілки мають сертифікати якості, які ви можете отримати в наших офісах.
- Ціна посуду однакова на складах Хабаровська і Москви.

- Уточніть вартість чистого посуду у менеджерів при замовленні більш ніж 1000 примірників.

- Все тарілки поставляються без будь-яких кріпильних отворів.

- Керамічні кухлі ємністю 300 мл поставляються в стандартній білій упаковці 10 руб / шт ..


Повернення, обмін посуду.


- Гуртки, попільнички, тарілки підлягають поверненню або обміну в непошкодженій оригінальній упаковці, весь посуд повинна бути без слідів нанесення або будь-якої обробки. Кожне рішення про повернення або обмін посуду приймається менеджером після перевірки всієї партії повертається посуду.

- Повернення грошових коштів за гуртки, попільнички, тарілки здійснюється відповідно до термінів і умов, визначених законодавством Російської Федерації.


Інформація для партнерів.


Компанія «Наш градь» здійснює всі процеси по нанесенню зображення на кружки, попільнички, тарілки на своєму власному виробництві і з задоволенням допоможе всім своїм партнерам в разі виникнення технологічних проблем при друку. Також у нас можна замовити різні види фарб і лаків для деколірованія.Создан 21 янв 2017Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100