Друк на кружках сублімацією

Друк сублімації на гуртках має ряд переваг: Висока швидкість друку фотографічна якість низька вартість довговічністьПри друку сублімацією використовуються спеціальні фарби і посуд спеціально покрита сублімаційним шаром для термопереносу. При друку фарба впроваджується в верхній прозорий шар гуртки і проникає в його глибину, завдяки чому не змивається і не відчувається на дотик. Гуртки надруковані сублімацією виходять з ідеальним глянцем.

Гуртки, надруковані сублімацією можна спокійно мити в посудомийній машині без шкоди для зображення.

 
Недоліки друку сублімацією:

    
друк сублімацією можлива тільки на рівних поверхнях: на зовнішній поверхні кухлів і на дні тарілок. Хоча зараз з'явилися нові спеціальні пристрої дозволяють здійснювати друк і на вигнутих поверхнях.
    
Друк сублімацією можлива тільки на посуді спеціально підготовленої для друку. У більшості випадків заводи постачають вже готову посуд під сублімацію, тому вибір обмежений тільки посудом поставляється постачальниками. Іншими словами сублімацією не можна надрукувати на звичайних гуртках замовника, куплених в звичайному магазині.
    
Друк сублімацією можлива тільки на білій поверхні. Надрукувати на повністю червоною гуртку не вийде. Можна надрукувати на гуртку з червоною заливкою і червоною ручкою, а так же залити область друку однотонним червоним тлом, але зверху і знизу будуть білі смуги по 4 мм і праворуч і ліворуч від ручки білі поля по 1,5 см.
    
Друк сублімацією досить недорога навіть при друку 1го примірника, і дуже вигідна при друку невеликих тиражів.

Друк на кружках деколей

Зображення надруковане цією технологією відчувається на дотик і на відміну від сублимационного перенесення наноситься за іншою технологією. Всі ми пам'ятаємо перекладні картинки які продавалися в магазинах в советсвкое час. Картинку треба було кинути в воду і потім через час акуратно зрушити і Пренесте з паперу на будь-яку тверду і гладку поверхню. Так ось Деколи робиться подібним чином. Спеціальними фарбами для порцеляни зображення друкується на особливому папері. Потім папір опускають у воду і як у випадку з перекладними картинками акуратно переносять на посуд. У висновку виріб поміщають в муфтельную печ для затікання при температурі 700 С. Після запікання фарба впекается в поверхню гуртки таким чином, що стає практично єдиним цілим.
Переваги друку деколью:

    
Друк на будь-якому посуді і на будь-якій гладкій поверхні. Іншими словами за допомогою технології Деколи можна надрукувати що-небудь на ручці гуртки, на дні кружки, на дні і обід тарілки або на всій поверхні тарілки.
    
Може бути використана посуд з повною кольоровою заливкою. Наприклад повністю червона гуртка або повністю синя кружка. При друку на темних поверхнях використовується білий шар, як підкладка - його вартість додається до ціни.
    
Технологію деколь використовують при друку на посуді, яку ми купуємо в магазинах. Це друк довговічна і міцна.

Недоліки друку деколью:

- Одним із суттєвих недоліків друку деколью в тому, що вартість примірника досить висока. Однак при великих тиражах ціна друку деколью зменшується.

- Друк розраховується виходячи з кількості квітів і розміру області друку. Якщо необхідно друкувати на кольоровий поверхні, то додається ще один колір як підкладка для зображення. Все це так само істотно впливає на вартість сувеніра.Создан 07 фев 2017Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100