Друк фотографій на гуртках
 Ми зробимо Вам індивідуальну кухоль з фотографією. Тираж від 1 шт. Якщо Ви шукайте подарунок для друга або подруги, - гуртка з фотографією буде прекрасним подарунком для них! У нас замовляють гуртки з фотографіями на день народження, ювілеї, весілля та на інші свята. Деякі просто дарують кухоль своїй коханій або коханому з освідченням у коханні і красивою фотографією. Повірте - це здорово! Квіти зів'януть, а кружка служитиме довго, нагадуючи про ваші почуття.

Кружка з фотографією прекрасний подарунок на весілля, як для молодих, так і від молодих для своїх батьків. Сувеніри виходять недорогими і зі змістом.
Як надрукувати фото на гуртку

Для зручності наших клієнтів ми проводимо всі узгодження макетів по електронній пошті, без відвідування офісу. Якщо ви хочете надрукувати фотографію або будь-яку картинку на гуртку, вам необхідно відправити нам на електронну пошту фотографію або картинку і супроводити її Вашими побажаннями щодо того, яким чином Ви бажаєте її розмістити на гуртку, які будуть написи і т.п.

Наші дизайнери зроблять макет по вашим рекомендаціям і вишлють у відповідь на твердження. Якщо вас все влаштує, ми запустимо гуртки у виробництво і повідомимо Вам, коли все буде готово.

Нижче в фотогалереї Ви можете подивитися наші роботи.Создан 07 фев 2017Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100