Кружки с логотипом

Кружка з логотипом - це прекрасний сувенір з символікою компанії і контактними даними. Давайте подивимося кілька переваг даного сувеніра. Кружка з логотипом - це практичноВ даний час можна зустріти безліч всякої реклами. Варто заглянути в свою поштову скриньку, і можна побачити, скільки там всілякої рекламної продукції, яку більшість людей викидає в сміття, навіть не дивлячись. Компанії витрачають великі гроші на друк всіляких буклетів і листівок, а результат залишає бажати кращого. Кружка з логотипом - це практичний і корисний подарунок.

Кружка з логотипом - це не просто популярна і практично безкоштовна рекламна площа, це ще і корисна річ, необхідна щодня. Подаруйте вашим клієнтам кухоль з вашим логотипом і контактами і вони ще не раз згадають про вас і звернуться до вас за послугами або товаром.
Кружка з логотипом - це стильно

Коли у компанії є свій стиль - це справляє приємне враження. Стиль має на увазі впорядкованість і надійність. Тому коли у компанії є не тільки фірмові конверти, фірмові бланки, але ще і фірмовий посуд - це вражає.
Кружка з логотипом - це недорого

Звичайно в порівнянні з вартістю листівки гуртка з логотипом буде істотно дорожче коштувати, але зате гуртка буде корисним сувеніром і люди з вдячністю будуть згадувати про вашу компанію. Такий сувенір люди навряд чи викинуть на смітник. В крайньому випадку передарувати комусь зі своїх друзів, а це значить, що ефективність рекламної гуртки у багато разів перевершує ефективність реклами за допомогою листівок.

Вартість або ціна гуртки з логотипом залежить від тиражу. Ми друкуємо зображення за допомогою методу сублімації, з цього кількість кольорів не грає ролі. Можливо виготовлення гуртки в єдиному екземплярі! На ціну гуртки впливає тільки кількість примірників і матеріал кухлів.

Зазвичай для кухлів з логотипом вибирають найпростіші білі керамічні кружки. Ціна гуртки з логотипом б. Залежно від тиражу і матеріалу гуртки.

 
Кружка з логотипом - це швидко

Багато хто уявляє собі, що зробити власні гуртки з логотипом компанії - це дуже довго. Але ми робимо гуртки дуже швидко, тому що у нас власний цех та обладнання. Ми легко можемо зробити 300 кухлів за один вечір. Наприклад, якщо ви сьогодні замовили і оплатили 300 кухлів, то завтра вдень ви вже зможете їх отримати!

В особливих випадках ми можемо зробити до 1000-1300 кухлів за 3 дні.

Але зазвичай якщо замовлення не терміновий ми закладаємо на виробництво 3 дні, з урахуванням непередбачених ситуацій. Так що чекаємо Ваших замовлень!Создан 07 фев 2017Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100