Повнокольоровий друк на кружках

Здійснюючи в Києві фото друк на кружках терміново, спочатку ми наносимо дзеркально відбите зображення на спеціальний папір для термопереносу.Повнокольоровий друк на кружках в Україні на замовлення дає можливість не тільки створити оригінальний подарунок як для самих маленьких любителів чаю і соку, так і для представників старшого покоління, а й підкреслити індивідуальний стиль фірми, виготовивши для співробітників і візитерів гуртки з товарним знаком і корпоративними квітами компанії. Адже ми можемо нанести на кружках малюнок або логотип, фотографію або колаж. До того ж в копіювальних центрах нашої мережі замовити виготовлення кухлів можна в будь-якій кількості - від єдиного і неповторного подарункового примірника, що має оригінальний дизайн, до великої партії, призначеної для проведення рекламної акції.
Гуртки з фото на замовлення в Києві, написи, логотипи - терміновий друк

Метод термотрансфера, яким ми запечатує гуртки з фото на замовлення в Киеве, дозволяє виготовляти продукцію дуже швидко. Це технологія, що з'явилася відносно недавно, має низку переваг, серед яких не тільки швидкість виготовлення, а й можливість запечатування різних матеріалів - х / б і синтетичних тканин, наприклад друк на замовлення на футболках в Києві, кераміки, дерева, металу, і пластика, що робить здійсненним надання індивідуальності різним рекламним і подарунковим сувеніром.

Здійснюючи в Києві фото друк на кружках терміново, спочатку ми наносимо дзеркально відбите зображення на спеціальний папір для термопереносу. Потім малюнок поміщається на вподобане замовнику керамічний виріб і за допомогою спеціального термопресса буквально упаюється в поверхню гуртки при температурі 140 - 200 градусів. Таким чином можна надрукувати на гуртку абсолютно все. За цим же принципом відбувається і друк логотипів на ручках.

Зображення не стираються з часом, і посуд можна мити вручну або в посудомийній машині, не побоюючись, що малюнок вицвіте або зникне.
Замовити виготовлення, терміново надрукувати на гуртку в Україні
 
Щоб замовити друк на гуртку в Києві (пару-трійку кухлів, сотню, тисячу), спочатку вам треба вибрати одне з керамічних виробів, а ми пропонуємо не один десяток варіантів. Відповідні для термопереносу білі, кольорові, прозорі гуртки і келихи потрібного вам обсягу ви можете побачити на нашому сайті.
Слід також визначитися і з зображенням. Якщо це логотип або слоган, то тут все просто і зрозуміло. Але, замовляючи терміново друк фото та виготовлення кухлів в Києві, наприклад, для подарунка в пам'ятний день, варто пофантазувати. Добре буде виглядати і фотографія одержувача подарунка, і колективний знімок, можливий і колаж, на розробку якого буде потрібно якийсь час. Дружній шарж, зображення з улюбленим кіногероєм, віршоване або прозове побажання, портрет собаки або тещі - можливості практично безмежні, а замовлення на виготовлення ви можете оформити як особисто в будь-якому з наших копіцентрів, так і віддалено - по електронній пошті або через спеціальну форму замовлення на нашому сайті.Создан 20 фев 2017Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100