Нанесення на кружку

Печать на кружках и чашках в Киеве, ДнепропетровскеУ кожного з нас на робочому столі знаходиться приблизно однаковий набір предметів. Серед них неодмінно своє місце займає і гуртка. Кружка з логотипом є другою візитною карткою будь-якої організації. Їх вручення партнерам і клієнтам компанії стало доброю традицією! А ми, зі свого боку, намагаємося, щоб наші замовники підносили гідно виготовлені сувеніри! Оформлення гуртки з печаткою - дуже важливий момент, адже вона повинна запам'ятатися! Тоді вона стане частиною рекламної майданчиком для Вас, і буде викликати у власника виключно позитивні емоції. Наші технічні можливості дозволяють наносити зображення будь-якої складності.
При створенні макета Ви можете не замислюватися і про кількість квітів - воно не збільшить вартість виробу. Головне, щоб на виході Ви отримали яскраву і цікаву кухоль з логотипом! Для того, щоб Вам було простіше з дизайном, в нашому штаті є дизайнер, який завжди радий внести відповідні корективи і незвичайні ідеї в майбутній принт на кераміці.
 
Нанесення на кружку зображення - якісно!Для виготовлення кухлів з печаткою ми використовуємо вироби класу А, які імпортуємо своїми силами, що й обумовлює невисокі ціни на виході. Клас А вигідно відрізняється від інших білосніжним покриттям і правильною геометричною формою. Наші гуртки з логотипом не блякнуть при активному використанні. Зображення не піддаються шкідливому впливу при їх чищенні, ні при попаданні прямих сонячних променів. Вони залишаються свіжими, яскравими і чіткими. Цей нюанс є однією з причин, по якій багато організацій довіряють друк на сувенірах компанії Mugforpint.
Друк сублімації на гуртках
Друк на кружках і сублімаційний друк в цілому, - одне з наших профільних напрямків на ряду з шовкографією, тамподруком, тисненням, гравіруванням і термотрансфера. Основне виробництво кухлів з логотипом та іншої сувенірної продукції з нанесенням розміщено на території найближчого Підмосков'я. Тут виконуються великі замовлення. Його виробничі потужності здатні пропускати за добу до 5 000 одиниць продукції. А для оперативного виконання невеликих тиражів ми використовуємо цех, що знаходиться в нашому офісі. Таким чином, штучні заявки виконуються прямо при Вас за лічені хвилини!
Гуртки з печаткою
Замовляючи гуртки з логотипом, не забудьте подумати про упаковку. Адже, то як упакована річ, яку ми будемо вручати залежить перше враження про сам подарунок. У наявність на нашому складі ми завжди маємо близько десятка різного виду упаковки для кухлів з печаткою, футболок, тарілок і чохлів для мобільних телефонів, які також є популярним подарунком. Це і стримана класична біла коробочка, яка більш ніж універсальна і підійде абсолютно до будь-якої події, і яскраві, цікаві варіанти на той випадок, коли Вам захочеться трохи прикрасити подія і подарувати комусь додаткову радість! Переглянути повний асортимент Ви завжди можете на нашому сайті в розділі "Упаковка". Вартість коробок в нашій компанії нижче, ніж в середньому по ринку. Це зроблено свідомо, так як нам завжди подвійно приємно упаковувати які нещодавно вийшли друком, ще теплі, гідно оформлені гуртки з логотипом в індивідуальні коробочки! І ще приємніше бачити щирі посмішки наших замовників!
Упаковка для кухлів
За рахунок низьких цін не тільки на гуртки з печаткою, а й на іншу сувенірну продукцію з нашого каталогу, ми завжди маємо пристойну завантаження. Це дозволяє говорити від тому, що наші співробітники є професіоналами в своїй справі. Вони - захоплені люди, які не стоять на місці. Завдяки їм, технологічний процес безперервно еволюціонує. І це безперечний предмет нашої гордості! Доказом цього є те, що переважна більшість наших нових замовників стають нашими постійними клієнтами, до думки яких ми прислухаємося!
Гуртки з фото
Отримати своє замовлення Ви можете в нашому офісі. Для Вашої зручності складські приміщення знаходяться з ним на одній території. Також Ви можете скористатися послугою доставки. Є дві зони її безкоштовного Здійснення. А для наших постійних партнерів ми завжди забезпечуємо її за свій рахунок!Создан 10 фев 2018Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100