Фото чашки

Нанесение фото на чашки в КиевеНанести на кружку малюнок або логотип, надрукувати фотографію або колаж можна за 1 день. У копіювальних центрах нашої мережі замовити виготовлення кухлів можна від 1 подарункового примірника, що має оригінальний дизайн, до партії, призначеної для проведення рекламної акції.

 

Чашки с фото на замовлення в Києві, написи, логотипи - терміновий друкЗа допомогою методу термотрансфера виготовлення гуртки з фото на замовлення в СПб займає 1 день. Перевага цієї технології - швидкість виготовлення і можливість запечатування матеріалів: - Х / Б і синтетичних тканин, наприклад друк на футболках, кераміки та пластику.

Якщо в Києві терміново знадобилася друк фото на кружках, то замовлення візьмуть в 34 копіцентрів мережі. Спочатку наноситься дзеркально відбите зображення на спеціальний папір для термопереносу. Потім малюнок поміщається на вподобане замовнику керамічний виріб і за допомогою спеціального термопресса упаюється в поверхню гуртки при температурі 140 - 200 градусів. Надрукувати можна зображення, фото або лого.

 

Зображення не стираються з часом. Посуд миється як вручну, так і в посудомийній машині, без побоювання, що малюнок вицвіте або зникне.
Терміново замовити ізготволеніе і надрукувати на гуртку в КиєвіЩоб замовити друк на гуртку в виберіть вид і колір: білі, кольорові, прозорі або келихи потрібного обсягу.

 

Слід також визначитися і з зображенням. Надрукувати можна логотип або слоган, фотографію іменинника або колективний знімок, можливий і колаж. Можна нанести дружній шарж, зображення з улюбленим кіногероєм, віршоване або побажання, портрет собаки або тещі. Замовити виготовлення кухлів або друк фото на них терміново, займе це теж 1 день. Приймаються замовлення як особисто, так і віддалено - по електронній пошті або через сайт.Создан 10 фев 2018Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100