Печать на чашках в Киеве

Заказать печать на чашках в КиевеЧашка з логотипом - поширений предмет для нанесення зображень. Компанія «Твій Дизайн» пропонує клієнтам скористатися послугою швидкої і якісної друку на кружках. Ми працюємо як зі своєю посудом, так і з тієї, яку надасть замовник. 
Займаєтеся продажем сувенірної продукції або туристичним бізнесом? Хотіли б нанести логотип свого підприємства з метою просування бренду? Ми пропонуємо недороге і ефективне рішення - друк на кружках. Зображення наноситься методом деколі на чашках - за допомогою високотемпературного випалу. Якщо Ви плануєте замовити друк на своїй посуді, надайте нам зразок. Тоді майстри попередньо підберуть необхідну температуру для отримання зображення найкращої якості. 
Чому замовити друк на кружках слід в компанії «Керамо МИР»? 
Простий принцип співпраці. Клієнт вибирає в каталозі артикул підходящого вироби, надсилає фото або текст, робить передоплату і отримує макет. В будь-який момент свої запитання можна задати консультанту. 
Ми працюємо швидко. Термін виконання замовлення варіюється всього від 3 до 7 діб. Точне число днів залежить від завантаженості виробництва та тиражу. 
Можливість вибору: пропонуємо друк на чашках з каталогу або на наданою Вами посуді. 
Зручні способи доставки та оплати. Розрахунок готівкою, банківськими картами, електронні платежі. 
Перевірена продукція бренду Wilmax. Пропонуємо клієнтам порцелянові вироби підвищеної удароміцності і жаростійкості. Моделі різних об'ємів і форм представлені в каталозі. 
Гнучка політика формування вартості виходячи з розміру зображення. Знижки на друк на кружках в залежності від суми замовлення: 10 тис. Рублів - 10%, 20 тис. Рублів - 15%. 
Послуги фотодизайнер. Щоб якість зображення повністю влаштовувало замовника, наш фахівець може його обробити. Діють різні послуги: монтаж, корекція кольору, ретуш, реставрація і т. Д. 
Високий рівень сервісу, уважне обслуговування. При необхідності ми проконсультуємо Вас по телефону або через спеціальну онлайн-форму. 
Зверніться в надійну компанію і оцініть оперативність і якість роботи. Скористайтеся послугою друку на чашках в «Керамо МИР». Телефонуйте, пишіть і задавайте свої запитання!
Паращенко Елена Геннадьевна


E-Mail logo.chashka@yandex.ua
Телефон ++38 (095) 46 02 804


Обновлен 18 фев 2016. Создан 18 окт 2014Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100