Деколь на чашках

печать на чашках методом деколированияДеколь - це нанесення зображення на спеціальний папір методом трафаретного друку.
  Для виготовлення деколі застосовують спеціальні керамічні фарби. Вони відрізняються від звичайних фарб для трафаретного друку тим, що являють собою сукупність неорганічних і органічних сполук. В процесі випалу деколі в печі всі органічні сполуки згоряють, а неорганічні, вплавляются в поверхню виробу. Існує багато видів фарби для виробництва деколи.
Їх основна відмінність - температура випалу, яку витримує обпалювати виріб. Деколь відрізняється хорошою стійкістю до механічних впливів і прямим сонячним променям, тому деколь добре використовувати для виготовлення сувенірної продукції. Посуд з таким нанесенням можна мити, як вручну, так і в посудомийній машині, розігрівати в мікрохвильовій печі і т.д.При декоруванні порцеляни або кераміки деколь наносять на виріб, покрите шаром глазурі - надглазурная деколь. Також існує виробництво підглазурним деколі, коли деколь наноситься на фарфор або фаянс до їх покриття глазур'ю.
Найбільш затребуваний вид деколі серед наших клієнтів - це пряма деколь. Шари фарб накладаються один на одного в прямому порядку, тому деколь виглядає так, як повинно виглядати зображення на виробі.
Багатобарвні деколі для посуду з порцеляни, кераміки та скла, виконуються фарбами фірми Heraeus (Німеччина). Технологія процесу істотно відрізняється від процесу нанесення зображення на брелоки, запальнички, ручки. Висока технологічність процесу друку дозволяє виготовляти деколі великими тиражами для великих заводів - виготовлювачів посуду і невеликими партіями для індивідуальних замовлень (підприємства, санаторії, курорти, готелі, ресторани). Це надає Вам можливість користуватися посудом, якої немає ні в кого більше. Наши стекловидного наклейки подходят для печати на стекле, фарфоре, керамике, плавленого стекла, эмалированного железа, мыло, свечи, и дерева. Печать частей с переводными картинками остекловываемой постоянно использующих трафаретную печать и цифровой техники предлагает возможность украсить и вдохнуть новую жизнь в миски, вазы, вазы и посуда. Кроме того позволяет задачу печати логотипов и лозунгов на предметы для бизнеса или для гостиниц и ресторанов, мерчандайзинга подарков, и настройки эмалированную крепеж для ритуальных услуг. Наконец, она позволяет настраивать штук в собственного удовлетворения.
Паращенко Елена Геннадьевна

E-Mail logo.chashka@yandex.ua
Телефон +38 (095) 46 02 804Обновлен 18 фев 2016. Создан 11 ноя 2014Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100