Печать на стекле деколью

печать на стеклянных чашках декольюРісункінкі, надруковані з допомогу спеціальних трафаретів на аркушах гумованою папери спеціальними фарбами і закріплені покривним лаком. При зануренні такого листа в воду, лакове пляма і закріплене на зворотному його боці зображення «відходять» від гумованою паперу і готову до роботи «переводілкі» наносять на декорується предмет.
Потім цей предмет поміщають в грубку і нагрівають до необхідної температури. При високих температурах лакова плівка згорає, а що знаходиться під нею фарба впекается в поверхню виробу. Однорідність отриманої поверхні і дозволяє використовувати декороване виріб не один рік, не побоюючись що воно втратить колір або зображення зітреться.
Процес декорації за допомогою деколі ще називають деколірованіе. Він широко використовується на фарфорових і скляних підприємствах, які займаються виготовленням посуду. Основна перевага, а разом з тим і недолік технології деколірованія, полягає в тому, що наносити картинки на різні поверхні можливо тільки ручним способом, що істотно впливає на собівартість і кількість виробленої продукції. В останнє десятиліття широке поширення технологія деколірованія отримала у виготовленні сувенірної продукції. Сьогодні вже важко уявити офіс без кухлів з нанесеним логотипом компанії, або келих пива в барі, без емблеми пивоварного заводу.

Украина, Киев
г. Киев ул. Автозаводская 18
E-Mail logo.chashka@yandex.ua
Телефон +38 (095) 46 02 804


Обновлен 18 фев 2016. Создан 11 ноя 2014Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100