Чашки с печатью, нанесение на чашки логотипа

купить чашки с печатью логотипаРекламна продукція може бути самих різних видів, щоб привертати увагу потенційних покупців. До їх числа слід віднести чашки з печаткою, які стають дуже популярними серед багатьох людей. Крім того, дані рекламні вироби є міцними і надійними.
Друк на чашках є одним з найефективніших рекламних засобів, оскільки чашки - предмет домашнього вжитку практично будь-якої людини. У зв'язку з цим, якщо нанести те чи інше рекламне зображення на поверхню гуртки, то можна забезпечити рекламу товарів або послуг на тривалий час. Така реклама буде не тільки дуже ефективною, але і порівняно недорогий. Слід зазначити, що чашки з нанесенням малюнка рекламного характеру будуть більш інформативними, порівняно з текстовою інформацією. Це забезпечується завдяки візуальному сприйняттю такої інформації потенційними споживачами. 

Необхідно сказати про те, що печатка на чашках, блюдцах, нанесення малюнків, фотографій, написів на посуд, логотипів завжди буде і була дуже популярна. Кружка з фірмовою символікою може бути чудовим подарунком, який точно стане в нагоді абсолютно будь-якій людині - другу, партнеру, клієнтові ... Наша фірма займається професійно деколірованіе чашок, кухлів, келихів і інших скляних, фарфорових і керамічних виробів.
Деколь з випалюванням на посуді здійснюється на власній виробничій базі за спеціальною технологією, що забезпечує високу якість друку на ваших чашках, ну і, звичайно ж, методом сублмаціонной друку (сублімації), термотрансферного переносу. Існує велика кількість різних варіантів, за допомогою яких можна буде нанести друк, і ось тому наша фірма гарантує вам виконання будь-якого, навіть самого складного замовлення. Тираж виготовлення насправді може бути практично будь-яким - ми можемо здійснити друк як на ста гуртках, також і на тисячі чашок і келихах.
Нанесення на чашки всіляких логотипів ми здійснюємо якісно, оперативно та за низькими цінами. Ми здійснюємо друк логотипів на кружках. У вас є можливість, не відходячи від вашого комп'ютера замовити крушку з символікою вашої фірми а, друк фото на чашках дає можливість сувенір перетворити на якийсь незвичайний подарунок.
Деколь це нанесення на кераміку і скло векторних зображень з наступною температурою випалу близько 600-800 ° C. При розрахунку вартості замовлення враховується кількість квітів, а також бажаний тираж виробів.
На нашому сайті представлена велика кількість різноманітних чашок з печаткою. Зі зразками продукції ви можете також ознайомитися в нашому офісі.

 

Паращенко Елена Геннадьевна
 
E-Mail designtvoy@yandex.ru
Телефон +38 063 27-13-190Обновлен 10 дек 2014. Создан 14 ноя 2014Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100