Посуда с фирменной символикой

нанесение на посуду логотипа и фирменного лозунгаМи пропонуємо величезний асортимент посуду, призначеної спеціально для нанесення логотипу: гуртки керамічні і скляні, кавові і чайні пари, столові прилади, тарілки, попільнички, термоси, термокружки, фляги, різні предмети сервіровки, набори для вина, вази, шейкери, набори для фондю , набори для коктейлів, графини, банки для сипучих продуктів, цукерниці, обробні дошки, набори для суші та багато іншого.
Посуд з фірмовою символікою може стати частиною іміджу, фірмового стилю Вашої компанії. Наприклад, кружка з логотипом - це ідеальний подарунок для Ваших клієнтів, партнерів і співробітників. У нас завжди в наявності гуртки керамічні і скляні всіх кольорів і розмірів. Гуртки з логотипом можуть бути надруковані двома способами: тамподрук та деколірованіе. Тамподрук - це більш дешевий спосіб нанесення, ніж деколь, але є обмеження за розміром нанесення логотипу. Деколірованіе посуду - це універсальний метод, що дозволяє зробити нанесення навіть повнокольорового зображення по колу.
Елегантні чайні або кавові пари, а також предмети сервіровки з натурального срібла можуть стати вишуканим подарунком для VIPкліентов і партнерів.Сьогодні практично кожен ресторан або кафе, щоб показати свою респектабельність, замовляє посуд з логотипом.
Посуд з фірмовою символікою - універсальний подарунок для будь-якого випадку. Вона стане в нагоді в офісі, вдома і навіть на відпочинку!
 Кружки и чашки с логотипом - універсальний подарунок. Хочете ввести фірмовий стиль на офісі? Гуртки з логотипом офісу, підписані поіменно знадобляться для чаю, кави, і будь-якої рідини, яку воліє господар цього подарунка. Кружка і логотип фірми постійно будуть на виду. Гуртки дарують у будь-який час року, людям різного віку, а подарунок буде завжди природним. Кераміка - матеріал, з якого виготовляються гуртки, придатний для нанесення малюнка на всю поверхню виробу, яке з нього виробляється.

 

Паращенко Елена Геннадьевна
Украина, Киев
г. Киев ул. Автозаводская 18
E-Mail logo.chashka@yandex.ua
Телефон +38 (095) 46 02 804


Обновлен 18 фев 2016. Создан 30 ноя 2014Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100