Печать на кружках фото и лого в Киеве

кружки оптом с логотипом надписью и фотомПечать на кружках здатна творити дива, перетворюючи звичний предмет в оригінальний подарунок. Ваші батьки, безумовно, оцінять сімейне фото на кружку, яку ви піднесете їм на чергову річницю спільного життя. Романтичне фото на гуртку допоможе висловити ваше ставлення до одержувача сувеніра і розповість про ваші почуття. Кружка с логотипом, прикрашена фотографією, логотипом компанії або який-небудь корпоративною символікою сподобається вашим партнерам і колегам. Кожен з нас щодня випиває не одну кружку чаю або кави, тому гуртка давно стала невід'ємним атрибутом місцезнаходження людини, будь то домашня обстановка або робоче місце.

 

Керамічні фото-кружки призначені для нанесення будь-яких відбитків сублімаційними чорнилом. Високоякісна, щільна і рівномірна заливка полімеру гуртки дозволяє отримувати соковиті і контрастні відбитки, які не тріскаються і не коробляться. У сублімації є два основні переваги: яскраві соковиті фарби і невеликий термін виготовлення. Готову кухоль з нанесеним відбитком можна мити як вручну, так і в посудомийних машинах. Фото на кружку - це не єдине, що може бути на ній відображено. На керамічну поверхню можна нанести малюнок, текст або вірші, можна змінити фон або додати красиву рамку. Ви можете скористатися вже існуючими шаблонами, наявними в нашому салоні.

 

Особливим подарунком вашим друзям і рідним може стати кружки-хамелеон. Вона здатна здивувати і порадувати ваших близьких своїм особливим властивістю виявляти приховані зображення під дією температури. Кружка з індикатором температури напою допоможе вам точно визначити скільки напою залишилося всередині гуртки і наскільки він гарячий. За допомогою чарівних кухлів можливо реалізувати безліч комерційних ідей. Малюнок проявляється відразу ж після додавання окропу в кухоль!
Термокружки (кружки з ефектом зміни зображення, або гуртка-хамелеон) - кружки для перенесення зображення сублімаційними чорнилом, покриті спеціальною термочувствительной фарбою, що змінює свої властивості при зміні температури. У звичайному стані кружка чорна і нанесене зображення майже не видно. Як тільки Ви наллєте в кухоль гарячий напій - Ваше зображення почне плавно проявлятися, а кружка стане білою. У міру остигання гуртка знову стане чорною, і зображення стане майже невидимим. Чудовий ефект. Цілком реально помістити зашифроване послання !!!
У нас ви можете купити кухоль-хамелеон з будь-яким вподобаним вам зображенням з нашого каталогу або надіслати своє. Ми завдамо фото на кружку в найкоротші терміни!

 

 
E-Mail logo.chashka@yandex.ua
Телефон +38 (095) 46 02 804


Обновлен 18 фев 2016. Создан 21 дек 2014Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100