Печать на сувенирах чашках, ручках и кружках с фото

производство логотипов и подарков с логоотипомВикористання друку на сувенірній продукції, фірмовому одязі і на гуртках відкриває величезні можливості для різноманітних промоакцій та рекламних акцій. Не надто великі витрати, які будуть потрібні для нанесення на кружки рекламних фото або невеликих логотипів, дозволять ефективно донести інформацію про ту чи іншої компанії до багатьох людей, істотно розширити коло ймовірних клієнтів.
Крім усього іншого, друк на одязі, сумках, гуртка елементів стилю фірми зміцнює дух компанії і підвищує повагу клієнтів. Робіть власну фірму впізнаваною - замовляйте корпоративну друк на ручці, гуртку, фото на чашці, на футболці.
Фото на кружку перетворює просту посуд у сувенір - воно здатне творити справжні чудеса, роблячи оригінальний подарунок зі звичних предметів. Ваші батьки зуміють гідно оцінити фото на кружку, преподносимое на річницю життя разом. Гарне фото на кружку, преподносимое коханій людині в подарунок, дозволяє висловити особливе ставлення до того, хто отримає сувенір і розповість про власні почуття.
Цікава картинка на гуртку здатна порадувати дитини - це допоможе йому випити молоко чи інший напій. Нанесення фотографії на кружку - чудовий спосіб зробити відмінний подарунок.
Якісне фото на гуртку збережеться надовго. Методики друку на кружках, використовувані нашою фірмою, дозволяють виготовити практичні і красиві сувеніри. Фотографія на гуртках стійка до будь-якого фізичного впливу (так само як і фото на футболках переживе багато прань). Метод сублімації, застосовуваний у рамках нанесення фото на кружки, включає в себе використання високоміцного сублимационного покриття і якісних барвників.
Завдяки найсучаснішим технологіям, зроблене нами фото на гуртку зуміє протриматися довго, і жодним чином не зітреться від занадто частого миття. Ми готові гарантувати, що фото на кружку, нанесене нами, буде протягом довгого часу радувати ваших співробітників або близьких яскравими фарбами.Більшість дорослих людей пам'ятає наскільки були популярні і затребувані гуртки з різноманітними малюнками (фото, знаки зодіаку і т.д.) в момент коли вони тільки з'явилися в нашій країні. Не можна сказати, що популярність таких кухлів зменшилася. Навпаки! У Києві, в Донецьку, у Львові та у всіх інших містах України фото на кружках стали з'являтися в більшому обсязі і здобули різноманітний тематичний відтінок.Перші гуртки та фото з дівчатами, іменами і знаками зодіаку перетворилися в щось буденне, а ось логотипи, назви організацій, або характеризують людину яскраві написи і слова (бос, геній і ін.) Стали зустрічатися на гуртках все частіше. Якщо відвідати кілька офісів будь-яких підприємств, то в більшості випадків серед «невід'ємного робочого інструмента» персоналу, ми зустрінемо саме такі гуртки.
Коли люди купують такі гуртки в магазинах вони іноді думають, що виробництво кухлів з фотографіями відбувається десь дуже далеко. Поспішаємо повідомити Вам, шановний відвідувач, що такі чудові гуртки в Києві изготовливает наша компанія, і Ви можете замовити їх прямо зараз, за допомогою цього сайту.
Будь-які фото, яскраві слогани (в тому числі і рекламні), логотипи з контактною інформацією Вашої організації і багато іншого може бути створене на гуртках для Вас за індивідуальним замовленням.
У роботі ми використовуємо такі способи як сублімація і шовкографія, а також в деяких випадках комбінуємо їх разом. Наші гуртки виходять дуже цікавими, а тому затребувані споживачем.
Ви можете подивитися приклади кухлів на нашому сайті, а якщо у Вас є якась оригінальна ідея і Ви бажаєте реалізувати її з нашою допомогою, то ми із задоволенням допоможемо Вам у цьому.
Зв'яжіться з нашими фахівцями по телефону або відвідайте наш офіс в Києві, і ми домовимося про співпрацю.Отже, ви шукаєте, де можна виконати друк фото на кружку? Звертайтеся в компанію «Сувенирка для Вас!»!
Ми володіємо значним досвідом друку фото на кружку, надаючи клієнтам ідеальне співвідношення ціни і якості. Велика частина замовлень буде виконана за день. Також ми готові надати вам якісну красиву подарункову упаковку.Создан 21 дек 2014Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100