Сублимационные чашки , тарелки, бокалы
Сублімаційні кружки, тарілки для сублімації, термопереносу, термотрансфера Використання сублімаційних кухлів (фотокружек), дозволяє виготовляти методом термопереноса (термотрансфера) практично будь-яку кількість фотокружек з високоякісним повнокольоровим зображенням.
Цим же способом виготовляються і фотографії на гуртках.
Кращий результат виходить при термоперенос на сублімаційні гуртки зображень, надрукованих сублімаційними чорнилом (наші сублімаційні гуртки можна використовувати і для термопереносу зображень, надрукованих на кольоровому лазерному принтері).Потім, за допомогою термопресса, зображення переноситься на поверхню сублімації гуртки (фотогуртки), тарілки.
У будь-якому випадку ми рекомендуємо зробити пробний екземпляр гуртки, перед виробництвом всього тиражу сублімаційних кухлів.
На жаль, зображення виходить не таке міцне, як у випадку виготовлення деколі і фотогуртки (сублімаційні гуртки), виготовлені методом термопереноса, не рекомендується мити в посудомийній машині.
Компанія Наш градь пропонує як чисті сублімаційні гуртки (фотогуртки) і сублімаційні тарілки під нанесення, так і наносить зображення на вироби.
Освоєна нами технологія нанесення сублимационного покриття на посуд, дозволяє нанести сублімаційні покриття на кружку, тарілку практично будь-якої форми або розміру.Создан 21 дек 2014 
Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100