Цветная печать на чашках

нанесение цветных рисунков и картинок на чашкиЧашки з термодруком це інший вид продукції із застосуванням термочутливих фарб, які ми виготовляємо для наших клієнтів. Термодрук на чашках починається з виготовлення термочувствительной деколі, яка друкується на нашому декольном виробництві. Після того як деколь що змінює свій колір надрукована, вона переноситься на кухоль так само, як і звичайна деколь.
Якщо говорити по суті, то терміни чашек з термодруком або цветная печать на чашках, на кружках не зовсім вірні і не зовсім точно описують виробничий процес, але широко застосовуються нашими клієнтами та замовниками.
Проявляються гуртки мають основне зображення, нанесене на самій чашки і, термодеколь покликана, в холодному стані, приховати це зображення або його частину. А налив у чашку гарячої води, Ви зможете насолоджуватися тими змінами, які відбуватимуться з Вашої мінливої кухлем.
Але ми не тільки можемо зробити чашки з проявляються картинками, ми можемо надрукувати додаткове зображення і на самій термочувствительной плівці. У цьому випадку зображення на термопленке, залишиться однаковим як в холодному, так і в гарячому стані. Змінюватися буде тільки ділянку, закритий термочувствительной деколью.
Надішліть опис своєї ідеї нашим менеджерам, і ми, спільно з Вами, вирішимо якою бути Вашої чашке - або ми її повністю закриємо термочувствительной фарбою і Ви отримаєте кухоль Хамелеон, з можливістю друку зображення чи написи зверху на Термослой гуртки. Або, можливо, Ви захочете виготовити кухоль з термодруком і приховаєте якесь зображення чи його частину. У будь-якому випадку у Вашому розпорядженні наш досвід і наші можливості по термодруку на чашках.
Зрозуміти як «працюють» аналогічні гуртки з термодруком, Ви зможете, подивившись наші стриптиз-кружки або новорічні гуртки, частина яких виконана у вигляді кухлів з проявляються картинками.

 

Контакты
Украина, Киев
г. Киев ул. Автозаводская 18
E-Mail logo.chashka@yandex.ua
Телефон +38 (095) 46 02 804Обновлен 18 фев 2016. Создан 21 дек 2014Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100