Печать на кружках в Виннице

производство кружек с логотипом, печать на чашкахПечать на кружках - технологія нанесення зображення на керамічні або скляні вироби. Це кружки, чайні та кавові набори, вази, пивні келихи, подарункові набори, тарілки, сервізи і все те, що знаходиться в щоденному побуті. А значить це, що кухоль з логотипом вашої компанії бачать як мінімум 15 осіб на день, що в середньому сотсавляет 5500 переглядів на рік. Согласітель, значна цифра. І це при тому, що ви не витрачаєте зайві кошти на рекламу.Друк на кружках у Вінниці.Нанесення логотипів на посуд. Друк на кружках.Зображення переноситься на кераміку з паперової основи, а потім фіксується за допомогою випалу в печі. На паперову основу зображення наноситься способами трафаретного друку, або шовкографії. Зображення, нанесені за допомогою деколі жаростійкі, не вицвітають і не стираються з часом, стійкі при багаторазовому миття в посудомийних машинах. Очевидно, що компаній для, які цінують перш за все якість і свій імідж, вищеназвані властивості деколі є головними факторами при виборі методу нанесення логотипів на посуд.Так само ми здійснюємо друк на кружках методом сублімації.
Кружки з логотипом. Посуд з деколью має досить широке застосування: посуд в офісі з логотипом Вашої компанії робить зі звичайної гуртки практичний рекламний сувенір, який прослужить довго і припаде до душі Вашим клієнтам і колегам. Чайні та кавові пари, сервізи з фірмовим логотипом створять вишуканий імідж Вашої компанії.Більше робіт по друку на кружках можна подивитися в портфоліо або приїхавши до нас на виробництво.

 

Контакты
Украина, Киев
г. Киев ул. Автозаводская 18
E-Mail logo.chashka@yandex.ua
Телефон +38 (095) 46 02 804Обновлен 18 фев 2016. Создан 31 дек 2014Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100