Фото на кружки. Кружки с фото. Печать на кружках

печать фото на кружках и чашках в КиевеВи задумалися? Скоро свято? Ви не можете придумати подарунок? Гуртки з фото (фото на кружки) - пам'ятний, корисний і оригінальний подарунок, який ви можете піднести другу, коханій людині, колезі практично на будь-яке свято, будь то день народження, ювілей, день Святого Валентина (14 лютого), 8 Березня, 23 лютого, Новий рік. Кружка з фото при використанні подарункової упаковки, може також зі звичного, класичного сувеніра перетворитися на оригінальний, що запам'ятовується подарунок.
Кухоль з логотипом компанії - чудовий, практичний сувенір для Ваших співробітників, ділових партнерів і клієнтів компанії. Через те, що гуртки з логотипом є ефективним носієм реклами, їх можна вручати на презентаціях, промо-акціях. Така гуртка з логотипом буде нагадувати про Вас кожного разу, коли в ній будуть заварювати ароматний чай.
Ми надаємо послуги з нанесення фото, написів, логотипів гуртки на, Ми виконуємо замовлення від 1екземпляра! Виконуємо роботи будь-якої складності, від нанесення простого одноколірного логотипу або написи на гуртки, до нанесення фотографій.
Друк на кружках фотографій, логотипів, картинок, малюнків, особистих звернень здійснюється методом сублімації. При цьому картинка "в'їдається" в глянсову керамічну кружку. Такі гуртки стійки до подряпин і миття, тому довго будуть радувати тих, кому ви зробите такий подарунок.


E-Mail logo.chashka@yandex.ua
Телефон +38 (095) 46 02 804


Обновлен 18 фев 2016. Создан 31 дек 2014Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100