Печать на бокале логотип фото

пивные бокалы с логотипом вашей организации или с вашим фотоКружка пивна (келих пивний) для перенесення зображення (малюнка, фотографії) сублімаційними чорнилом. Високоякісна кераміка!

Місткість:Діаметр: 7,2 смВисота: 16,8 см
 
Пивний бокал з фото (гуртка фото) - відмінний пивний подарунок для чоловіка (а може і для жінки) до дня народження, ювілею, іменин ...
Друк на певних бокалах логотипу компанії - прекрасний сувенір для співробітників і клієнтів. Ви можете замовити кухоль з фото максимальним розміром 10х22 см (від ручки до ручки).
Друк на пивні кухлі здійснюється методом сублімації. Використовуються гуртки зі спеціальним полімерним покриттям, що дозволяє наносити на гуртки високоякісні повнокольорові зображення, малюнки, фотографії, написи і логотипи.
Стійкість зображення: спеціальне покриття кухлів дозволяє отримати фотографічну якість зображень при нанесенні на них. Кольори яскраві і соковиті. Зображення стійке до УФ променів і стирання, тобто не вицвітає протягом тривалого використання. Це не просто сувенірні кружки, з них можна пити як гарячі, так і холодні напої, мити в посудомийній машині і ставити в мікрохвильову піч. Ми пропонуємо Вам послуги з нанесення фото, написів, логотипів гуртки на, тарілки та інший посуд.

 
E-Mail logo.chashka@yandex.ua
Телефон +38 (095) 46 02 804


Обновлен 18 фев 2016. Создан 31 дек 2014Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100