Чашки с фото, печать фото на чашках

фото чашки на заказ оптом от 10 штукДля замовлення чашки з Вашим зображенням, або друку за шаблоном достатньо скористатися формою онлайн замовлення, рассположенних з правого боку сайту. Як відбувається замовлення, на друк фото, на кольорових чашках чашках?
1 - Заповнити форму онлайн замовлення, не забувши відправити файл зображення і при необхідності додаткові побажання.2 - Дочекатися ескізу відправленого дизайнером на вказану Вами адресу електронної пошти3 - Затвердивши ескіз чашки с фото, відправити підтвердження. Не забувайте вказати номер Вашого замовлення.4 - Через 15 хвилин після затвердження ескізу Ваша чашка буде готова.
Дизайн для чашок або кухлів:
• НА сайті розміщено величезна кількість шаблонів для оформлення чашки с фото, так само Ви можете знайти і прикольні тексти привітань. Можливо лаконічне нанесення, тільки Ваше фото і напис. Самостійно розроблений макет повинен відповідати розміру області друку 190х85мм.

Друк на чашках, кружках, пазлах, футболках і так далі, починаючи від оформлення, закінчуючи готовим подарунком або сувеніром. Наш інтернет магазин подарунків і сувенірів намагається контролювати всі процеси виготовлення замовленої продукції. Вам не потрібно шукати дизайнера, бігати кілька разів на копі центр, а потім шукати відповідального за "косяки" із замовленням. Вам буде простіше:
- Замовляти подарунки і сувеніри не відходячи від комп'ютера прямо на сайті.- Вибрати безкоштовний шаблон для оформлення.- Отримати від нашого дизайнера ескіз на затвердження до процесу друку.- Забрати готову чашку с фото, кухоль, пазл, футболку і т.д. самостійно у нас в офісі. / Замовлення доставить кур'єр. / Замовлення доставить в Ваше місто Нова Пошта.
   У уникнення травмування психіки від виду виробу макет якого розроблявся незрозумілим, чи не досвідченим, що не дизайнером, невідомо де і невідомо як, на нашому сайті Ви знайдете величезну кількість якісних, зараннее підготовлених для друку шаблонів. Всі шаблони розроблялися згідно вимог друкарні (тоесть нас), досвідченим (нашим) дизайнером. Деяка кількість шаблонів Ви можете завантажити абсолютно безкоштовно, для самостійного так сказати редагування.
- Дарувати подарунки не тільки у свята, а й просто так!Близьким, собі, колегам, собі, батькам, собі! Себе не обділили?- Кожній комп'ютерної мишки по килимку!Мишка без килимка - як собака без господаря.- Фотопазли - їх збирають не лише діти!  Ласкаво просимо!

Украина, Киев
г. Киев ул. Автозаводская 18
E-Mail logo.chashka@yandex.ua
Телефон +38 (095) 46 02 804


Обновлен 18 фев 2016. Создан 10 янв 2015Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100