Кухоль з логотипом

друк на кружках, замовити чашки з логотипом фірми Кухоль з логотипом - одна з найдавніших супутниць людини, незамінна і донині. З кухлем в руці ми починаємо ранок, саме вона займає саме видне місце на робочому столі, її ми тримаємо, коли говоримо по телефону, з нею працюємо, з неї п'ємо чай на обід, кефір на вечерю і ковток води перед сном ...
З причини своєї 100% -вої корисності гуртка - ідеальне поле для творчості. Подаруйте друзям кухлі з спільними теплими спогадами, мамі - зі своєю фотографією, начальнику - з графіком зростаючих продажів. Яскрава гуртка з логотипом, зі стильним дизайном - це ще й засіб впровадження фірмового стилю серед співробітників і клієнтів, можливість поширення власного бренду далеко за межами компанії. І такий спосіб самопрезентації зовсім недорогий і дуже ефективний. Адже гуртка - предмет, яким користуються всі люди, кожен день і протягом багатьох років. Логотип або фірмовий знак Вашої компанії буде постійно на виду, відкладеться в пам'яті потенційного клієнта і буде звідти витягнутий, якщо виникне потреба у ваших товарах і послугах. Подарункові кухлі з логотипом Вашим діловим партнерам - відмінний спосіб нагадати про себе в такі приємні моменти, як чаювання.
Сучасні технології дозволяють наносити на гуртки абсолютно будь-які зображення, домагаючись при цьому чіткої і яскравої картинки, що не боїться високої температури. З такої кераміки по раніше можна пити обжигающе гарячий чай або каву, не боячись, що малюнок потьмяніє або облезнет. Найбільш популярні наступні типи зображень:
прикольні малюнки;незвичайні поздоровлення у віршах;веселі написи;фотографії;колажі та карикатури;логотипи та фірмові знаки.При належній якості виконання будь-яке зображення на гуртку буде виглядати бездоганно - з чіткою передачею кольору, без смазанності і патьоків фарби, і стане радувати Вас довгі роки.

 

Контакты
 
 
E-Mail logo.chashka@yandex.ua
Телефон +38 (095) 46 02 804Обновлен 18 фев 2016. Создан 16 янв 2015Украинский портАл Украина-Сегодня: Каталог сайтов Rambler's Top100